Naslovnica Ured za udruge Savjet za razvoj civilnog društva Publikacije Dokumenti Programi EU Osnivanje i vođenje udruge Kontakt English Hrvatski

Članovi Savjeta

ČLANOVI SAVJETA ZA RAZVOJ CIVILNOG DRUŠTVA
PODRUČJE DJELOVANJA/ TDU
ČLAN
ZAMJENIK
1. Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta
Ivana Pilko Čunčić
 
ivana.pilkocuncic@mzos.hr
Danijela Orač
 
2. Ministarstvo socijalne politike i mladih
Gordana Radonić
 
gordana.radonic@mspm.hr
Anica Ježić
 
anica.jezic@mspm.hr
3. Ministarstvo zdravlja
dr.sc. Valerija Stamenić,dr.med.
valerija.stamenic@miz.hr
Tomislav Đidara, prof.def.
 
tomislav.didara@miz.hr
4. Ministarstvo kulture
 
Milan Frenštacki Živković
 
mfzivkovic@min-kulture.hr
Boris Jurinić
 
boris.jurinic@min-kulture.hr
5. Ministarstvo branitelja
Nevenka Benić
 
nevenka.benic@branitelji.hr
Marijana Tkalec
 
marijana.tkalec@branitelji.hr
6. Ministarstvo financija
 
Ivana Jakir Bajo
 
ivana.jakir@mfin.hr
Hajdica Filipčić
 
hajdica.filipcic@mfin.hr
7. Ministarstvo zaštite okoliša i prirode
Ana-Marija Peharda
 
ana-marija.peharda@mzoip.hr
Žana Počuča
 
zana.pocuca@mzoip.hr
8. Ministarstvo vanjskih i europskih poslova
 
Natali Lulić Grozdanoski
 
natali.lulic-grozdanoski@mvep.hr
Ivana Buršić
 
ivana.bursic@mvep.hr
9. Ministarstvo uprave
 
Alena Marković
 
amarkovic@uprava.hr
Kristina Balunović,
 
kbalunovic@uprava.hr
10. Ministarstvo rada i mirovinskog sustava
Tatjana Dalić
 
tatjana.dalic@mrms.hr
Davorka Buškulić Lemić
 
davorka.buskulic-lemic@mrms.hr
11. Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije
Mirna Nemet
 
mirna.nemet@mrrfeu.hr
Ana Jerković
 
ana.jerkovic@mrrfeu.hr
12. Ured predsjednikaVlade Republike Hrvatske
Dalibor Dvorny
 
dalibor.dvorny@vlada.hr
Ana Balaband
 
ana.balaband@vlada.hr
13. Ured za ljudska prava i prava nacionalnih manjina
Ines Loknar Mijatović
 
ines.loknar@uljppnm.vlada.hr
Aleksa Đokić
  
aleksa.djokic@uljppnm.vlada.hr
14. Ured za udruge
 
dr.sc. Igor Vidačak
 
igor.vidacak@uzuvrh.hr
Vesna Lendić Kasalo
 
vesna.lendickasalo@uzuvrh.hr
15. Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva
Cvjetana Plavša-Matić
 
cpmatic@zaklada.civilnodrustvo.hr
Marija Boltek
 
mboltek@zaklada.civilnodrustvo.hr
1. Demokratizacija, vladavina prava te razvoj obrazovanja
Igor Roginek
 
igor@actnow.hr
Teodor Petričević
 
teo@actnow.hr
2. Djelovanje mladih
 
Mirela Travar
 
mirela@mmh.hr 
Monika Rajković
 
rajkovic.monika@gmail.com
3. Djelovanje udruga proizašlih iz Domovinskog rata
Boris Herman
borisherman84@gmail.com
Jelena Katić
jkatic@gmail.com
4. Kultura
 
 
Katarina Pavić
 
katarina.pavic@gmail.com
Tomislav Domes
 
tdomes@gmail.com
5. Skrb o djeci
 
Gorana Kukić
 
goranakukic@gmail.com
Tea Jelković
 
teajel@gmail.com 
6. Skrb o osobama s invaliditetom
Melita Filipec
 
meli.sockastonasat@gmail.com
Mario Stančić
 
stancic.mario@gmail.com
7. Socijalna skrb
 
Jany Hansal, dipl.oec.
 
desa@du.t-com.hr
Slavica Miličić
 
s.milicic969@gmail.com
8. Sport
 
doc.dr.sc. Mario Kasović
 
mario.kasovic@kif.hr
doc.dr.sc. Aleksandar Sušić
 
asusic@fsb.hr
9. Tehnička kultura
 
Jasna Malus Gorišek,dipl.ing.biolog
jasna.malus@hztk.hr
Olivera Stanić
 
ostanic@ctk-rijeka.hr
10. Zaštita i promicanje ljudskih prava
Cvijeta Senta
 
cvijeta.senta@cms.hr
Eugen Jakovčić
 
eugen.jakovcic@documenta.hr
11. Zaštita okoliša i održivi razvoj
Željka Leljak Gracin, dipl.iur.
 
zeljka@zelena-akcija.hr
Dušica Radojčić
 
dusica.radojcic@zelena-istra.hr
12. Zaštita zdravlja i unaprjeđenje kvalitete življenja
Tajana Dajčić
 
tajana@srt-advertising.com
Veljko Šangulin
 
veljko.sangulin@zg.t-com.hr
13. Zaštita potrošača
Dijana Kladar
 
kladardijana@gmail.com
mr. sc. Ilija Rkman
 
ilijarkman@gmail.com
1. Zaklade
Kristina Bulešić
upraviteljica@civilnodrustvo-istra.hr
Rada Mužinić
 
info@zaklada-dadic.hr
2. Sindikati
Marija Hanževački, prof.
 
mhanzevacki@gmail.com
Darko Šeperić
 
darko.seperic@sssh.hr
3. Udruge poslodavaca
Maja Stanojević Pokrovac
 
maja.pokrovac@hup.hr
Mirela Gudan
 
mirela.gudan@hup.hr
Tijela državne uprave
Lokalna i područna samouprava
Zaklade i fondovi
Poduzeća
Fondovi Europske unije
Ostali međunarodni donatori